Více

Policie Modrava měla na konkurenci odstup více jak půl druhého milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – ČT Sport byla přes den i v prime time vyrovnaná s Primou. Dosáhla podílu 10 % a večer se její share pohyboval okolo 9 %. U mladších diváků Primu porazila.

Alenka v říši divů na Primě propadla

O seriálu Policie Modrava už lze bez pochyby hovořit jako o fenoménu televizních obrazovek. Kriminálka vůbec nepřichází o diváky a nad konkurencí si drží rekordní odstup. Včerejší díl si nenechalo ujít téměř 2,2 milionu diváků při podílu na publiku (share) 47,78 %, u mladších lidí se share pohyboval okolo 40 %. Na Postřižiny, které si pustilo na Jedničce 502 tisíc diváků, si Policie Modrava udržela odstup více jak půl druhého milionu diváků. Ještě hůře dopadla Alenka v říši divů. Tu vidělo na Primě pouhých 250 tisíc diváků s podílem okolo pouhých 6 %. Thriller Temná minulost se vůbec nedostal do TOP 5 pořadů TV Barrandov.

SOBOTNÍ DATA: Frajeři ve Vegas sobotním vítězem, Máme rádi Česko úspěšnější než Hodina pravdy

MIF17

Pozici nejsledovanější televize si v neděli díky celodennímu podílu 21,23 % u staršího a 22,48 % u mladšího publika udržela Nova. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, se stanice dostala na hodnotu 34,7 %, ve skupině 15-54 to bylo necelých 33 %. Pozici televizní dvojky obhájila Jednička České televize. Za celý den dosáhla podílu 16,36 % a večer se pohybovala okolo 14,5 %. Nedařilo se Primě, která překročila 10% podíl pouze u staršího publika v rámci celého dne. V prime time se v obou diváckých kategoriích pohybovala pouze okolo 9 %. Nejsledovanějším pořadem byly s 772 tisíci diváky Zprávy FTV Prima.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+