Více

Polda ztratil sto třicet tisíc diváků, dařilo se naopak Doktoru Martinovi i Tvojí tváři

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Milion diváků včera atakovaly i Události na ČT1, do TOP 10 se probojoval i podvečerní Comeback na Nově.

Včerejší vydání soutěže Tvoje tvář má známý hlas těsně atakovalo sledovanost prvních Televizních novin na Nově. Ty sledovalo 1,515 milionu diváků starších patnácti let, zatímco zmíněnou soutěž jen o dvacet pět tisíc diváků méně – to je o čtrnáct tisíc více než minulý týden. Výrazně větší odstup pak vykázaly Sportovní noviny, které včera zaujaly 1,28 milionu diváků.

SOBOTNÍ DATA: Souboj StarDance vs. Televizní noviny pokračuje. Pro změnu vítězí hvězdy

O téměř šedesát tisíc diváků si polepšila standardní čtyřka posledních nedělních večerů, tedy druhá řada seriálu Doktor Martin s Miroslavem Donutilem. Včera ho vidělo 1,213 milionu diváků. K hranici milionu diváků se včera dostaly i Události České televize, které na ČT1 sledovalo 956 tisíc diváků a dalších 183 tisíc zástupců obecné cílové skupiny na zpravodajském kanálu ČT24.

Zbytek včerejšího žebříčku pak tvoří hlavně zpravodajské pořady s tím, že Zprávy FTV Prima vidělo včera 772 tisíc diváků starších patnácti let. Pouze dvě poslední příčky obsadily dramatické pořady komerčních televizí, devátá skončila podvečerní repríza Comebacku na Nově se 727 tisíci diváky a na desátém místě se udržel druhý díl kriminálky Polda, který byl minulý týden šestý. Včera ho vidělo 702 tisíc diváků, týden před tím to bylo 836 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Polda začal nad 800 tisíci. Předběhl ho Doktor Martin a Tvoje tvář

Thriller Bojovník s Alainem Delonem včera na ČT2 oslovil 225 tisíc diváků starších patnácti let. Prima Cool nasadila do prime time pátý díl Smrtonosné pasti s Brucem Willisem, což zaujalo 213 tisíc diváků. Naše zprávy na TV Barrandov pak sledovalo 367 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+