Více

Krokodýl Dundee 2 sledovanější než úvodní díl, ve čtvrtek měl přes milion diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova přesto oproti minulému čtvrtku tratila, bez Ordinace v růžové zahradě 2 přišla o 421 tisíc diváků. ČT1 si díky Nemocnici polepšila.

Prima za celý čtvrtek dvojkou trhu, porazila ČT1

Milion dospělých diváků sledovalo v průměru čtvrteční hlavní večerní film Novy, australsko-americký snímek Krokodýl Dundee 2. Bylo to nejvíc ze všech českých televizí, film si vedl dokonce lépe než jeho známější a oceňovanější první díl, který v úterý na Nově místo Ordinace zhlédlo necelých 800 tisíc dospělých diváků. Tentokrát, rovněž místo Ordinace, dalo Krokodýlovi Dundee 2 přednost 1,003 milionu dospělých diváků a 30,10 procenta publika (33,97 procenta ve věku 15 až 54 let). A i když hlavní kanál Novy s přehledem ovládl prime time, oproti minulému týdnu, kdy ještě ve stejném čase vysílal Ordinaci, si pohoršil o víc než 400 tisíc diváků.

STŘEDEČNÍ DATA: Kriminálku Anděl a Pitaval dělilo čtvrt milionu diváků, Četníci na Barrandově dotáhli Primu

stul

To ČT1, která proti Krokodýlovi Dundee 2 nasadila reprízu českého seriálu Nemocnice na kraji města, si naopak polepšila. Oproti minulému čtvrtku si v programovém okně od 20:00 připsala 237 tisíc dospělých diváků, když Dietlův seriál zhlédlo v průměru 541 tisíc dospělých diváků a 16 procent publika (16,24 procenta ve věku 15 až 54 let). Dobře se vedlo i Svatbám v Benátkách na Primě, což byl jediný premiérový seriál v daném čase na velkých plnoformátových televizích. Od čtvrt na devět mu dalo přednost 488 tisíc dospělých diváků a 13,89 procenta publika (ale jen 10,90 procenta ve věku 15 až 54 let). Hlavnímu kanálu Primy se ale dařilo z celodenního hlediska, v podílu na dospělém publiku porazil ČT1 (Prima – 14,88 procenta, ČT1 – 13,56 procenta).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+