Více

Poklad na stříbrném jezeře na TV Barrandov: rekordní podíl 16,3%

UVNITŘ GRAF Léto s Vinnetouem a jeho bílým bratrem Old Shatterhandem se televizi Barrandov vyplácí. Poklad na stříbrném jezeře s původním českým dabingem v úterý večer od 20 hodin přitáhnul k této televizi 16,3 procenta dospělého publika a zvednul celodenní podíl Barrandova na vysoce nadprůměrných 8,76 procenta. Běžně se přitom denní podíl této televize pohybuje mezi čtyřmi a pěti procenty. Film byl třetím nejsledovanějším pořadem Barrandova v jeho historii.

K TÉMATU: Vinnetoua v sobotu večer na Barrandově vidělo 431 tisíc diváků

Včerejší Poklad na stříbrném jezeře – podíl 16,3 procenta a 9. nejsledovanější pořad dne ze všech stanic! sdělila televize Barrandov prostřednictvím svého profilu na Facebooku. V absolutních počtech jde o 496 tisíc diváků. Indiánkám s Vinnetouem se ale na Barrandově daří od jejich startu na konci června. Televize jim dává prostor každou sobotu a úterý večer od 20:00 hod. Minulou sobotu tak Barrandov v celodenním podílu na dospělém publiku také vysoce přesáhnul hranici osmi procent.

Poklad na stříbrném jezeře ubral diváky především Nově, která v úterý klesla na jeden z nejnižších denních podílů v letošním roce – 23,6 procenta. Den předtím přitom vykázala podíl o devět procentních bodů vyšší. Barrandovu se v úterý dařilo i u mladších diváků ve věku od 15 do 54 let, dosáhnul u nich celodenního podílu 8,26 procenta. Nova v této své hlavní cílové skupině oslovila po celý den 27,54 procenta publika. Běžně to ale bývá okolo 35 procent.

12 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 7. 7. 2011 15:56

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+