Více

Pohádky Pyšná princezna a Tři životy byly vyrovnané, zabodoval i fotbal

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Úspěch ČT Sport byl zejména viditelný v primetimových, tedy večerních podílech, kdy se stanice přiblížila v obou diváckých skupinách k 13 %.

Milionovou hranici překročily pouze zprávy na Nově

Vyrovnané sledovanosti dosáhly v pátek večer pohádky vysílané na Nově a Jedničce, a to nejen u staršího, ale i mladšího publika. Ve skupině 15+ je od sebe dělilo několik tisíc diváků. Zatímco Pyšnou princeznu na Nově si nenechalo ujít 582 tisíc lidí při podílu na publiku (share) 19,81 %, Tři životy preferovalo na Jedničce 575 tisíc lidí (share 20,39 %). U mladšího publika se podíl obou pohádek pohyboval okolo 20 %. Páteční sledovanost částečně ovlivnil i kvalifikační fotbalový duel mezi Islandem a Českou republikou, který si pustilo po 20. hodině 441 tisíc diváků. Podíl zápasu se pohyboval u staršího i mladšího publika okolo 16 %, což způsobilo, že večer byl share stanice v obou diváckých skupinách okolo 13 %.

ČTVRTEČNÍ DATA: Ordinace ani Televizní noviny nepřekročily včera půldruhý milion diváků

MIF17

Nejsledovanějším pořadem dne byly Televizní noviny, které se jako jediné dostaly přes hranici jednoho milionu diváků. Nova za celý den oslovila 23,34 % staršího a 27,99 % mladšího publika, v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, dosáhla na hodnoty 24,19 % a 26,6 %. Nejsledovanějším pořadem Jedničky se v pátek tradičně stala Všechnopárty, která tentokrát oslovila přes 800 tisíc diváků (share 27,05 %). Vlajkovému kanálu České televize se podařilo překročit večer 20% podíl a skončit těsně pod jednadvaceti procenty. Prima se musela spokojit s pozicí trojky. Přes den se přiblížila k 13% share, v prime time ovšem nepřekročila 10% hranici. Nejsledovanější pořad Prostřeno! měl pouze 453 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+