Více

Pohádku na ČT 1 těsně porazily 2Bobule, film na Nově bodoval u mladšího publika

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Vyrovnané sledovanosti dosáhly v pátek večer kanály ČT Sport a TV Barrandov. Obě stanice se přehouply přes hranici 7,5% podílu.

Jednička s Novou svedly večer těsný souboj

Téměř vyrovnanou sledovanost měla v pátek večer pohádka na ČT 1 a český film 2Bobule na Nově. Úspěšnější přitom byla komerční televize. Oba pořady od sebe dělilo pouhých patnáct tisíc diváků. 2Bobule si nenechalo ujít necelých 550 tisíc lidí (share 19,45 %), pohádku O Janovi a podivuhodném příteli si jich pustilo 535 tisíc (share 18,95 %). Rozdílem téměř třinácti procentních bodů ovšem Nova zvítězila nad ČT 1 v kategorii publika od 15 do 54 let. Její share činil 28,15 %. Všechnopárty na Jedničce si pustilo necelých 600 tisíc lidí.

ČTVRTEČNÍ DATA: Nemocnice i Angelika na ČT 1 okolo půlmilionu diváků, lídrem trhu ale byla Nova

Žádný z pořadů se nedostal v pátek nad hranici jednoho milionu diváků. Platilo to i pro Televizní noviny, které si na Nově tentokrát nenechalo ujít 940 tisíc lidí. Jejích podíl se v obou diváckých skupinách pohyboval okolo 37 %. Nova byla nejsledovanější televizí přes den i u dospělého publika, od Jedničky ji ovšem dělil pouhý jeden procentní bod. Podobně na tom byly obě stanice i v hlavním vysílacím čase. Nova si držela bezpečný náskok zejména v kategorii 15-54. Večer se dostala až na hodnotu 27,64 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+