Více

Pohádka vyhrála nad fotbalem, Všechnopárty ztratila téměř dvě stě tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejšího dne byla diskusní Všechnopárty, následovaná podvečerní Ulicí.

Klasickým vítězem sledovanostní soutěže se včera staly Televizní noviny, které na Nově vidělo 1,191 milionu diváků starších patnácti let. Na druhé místo se ale překvapivě probojovala Všechnopárty Karla Šípa, kterou sledovalo 855 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. To je ovšem pokles oproti minulému týdnu, kdy si Šípův pořad nenechalo ujít 1,037 milionu diváků.

ČTVRTEČNÍ DATA: Čtvrtek patřil Nově

Na třetím místě skončil podvečerní nekonečný seriál TV Nova Ulice, který upoutal 812 tisíc diváků a v cílové skupině diváků starších patnácti let dosáhl podílu necelých 37 procent. Následující Sportovní noviny na TV Nova oslovily necelých osm set tisíc diváků. Pohádku Láska rohatá si na ČT 1 pustilo 675 tisíc diváků, což jí vyneslo hezké páté místo.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+