Více

Pohádka Dvanáct měsíčků v pondělí rekordní, Jednička opět ovládla sledovanost

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Novu porazila u staršího publika, tedy u diváků od 15 let, i Dvojka. Hercule Poirot oslovil po 20. hodině 445 tisíc lidí.

Dvanáct měsíčků se blížilo k půl druhému milionu diváků

Téměř půl druhého milionu diváků se v pondělí večer podívalo na reprízu pohádky Dvanáct měsíčků, kterou Česká televize uvedla v premiéře na Vánoce před dvěma lety. V obou diváckých skupinách získala podíl přes 34 % a stala se tak nejsledovanějším pořadem dne hned po Televizních novinách. U staršího publika si po 21. hodině nevedl špatně ani Sportovec roku 2014. Anketu, kterou vyhrála tenistka Petra Kvitová, si pustilo 743 tisíc diváků (share 22,45 %). Nova dokázala Jedničku porazit pouze u mladšího publika v rámci celodenního publika, a to jen o necelé tři desetiny procentního bodu.

NEDĚLNÍ DATA: Pyšná princezna i Křídla Vánoc překročily milion, Nova ve skupině 15+ až trojkou

Právě Nova byla v pondělí druhou nejsledovanější českou televizí. Její celodenní podíl se dostala na hodnotu 17,57 %, k necelým 18 % pak ve skupině diváků od 15 do 54 let. Na hodnotu 17 % se ale v rámci mladšího publika dostala i Prima. Ta za celý den získala share 14,48 %, večer překročila 15 %. Nejsledovanějším pořadem Novy, jak již bylo řečeno, byly Televizní noviny s podílem přes 40 % v obou diváckých skupinách. Animovaný rodinný film Happy Feet 2 vidělo 376 tisíc diváků. Diváci dali přednost romantickému filmu, který je dnes už možné označit za vánoční klasiku – romantickou komedii Láska nebeska. Na Primě se přiblížila k šesti stům tisícům diváků.

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+