Více

Pod milionem Ohnivý kuře, Ulice i Panoptikum Města pražského

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – V TOP 10 je tentokráte značná převaha nezpravodajských pořadů. Z těch zpravodajských jsou tu pouze TN, Sportovní noviny a BBV.

Televizní noviny se v TOP 10 pořadů za všechny kanály dostávají ve středu jako jediné nad milion diváků (1,174 mil.). Všechny ostatní pořady jsou už pod ním. Z těch nezpravodajských je jedničkou večera Ohnivý kuře, které se ale nedostalo nad 30% podíl na publiku (26,83 %) a vidělo ho 914 tisíc diváků. Ulice si naopak svůj vysoký podíl udržela (37,31 %) a zhlédlo ji 883 tisíc diváků starších 15 let. U mladšího publika 15–54 na tom byla s podílem 40,86 % ještě výrazně lépe. Na třetím místě končí Panoptikum Města pražského s podílem na publiku 20,86 % a 686 tisíci diváky.

STŘEDEČNÍ DATA: Televizní noviny porazily fotbal, Nova bodovala i s Ulicí a Kriminálkou Anděl

Celková sledovanost jde v obou diváckých skupinách přes den i v hlavním vysílacím čase (prime time) vždy za Novou. Prima jí dokázala sekundovat jen v prime time u obecné divácké kategorie 15+, kdy vykázala 20,02 %, zatímco Nova končí na 23,72 % a ČT 1 na 13,97 %. Velice dobrou sledovanost měla v prime time stanice ČT Sport (7,74 %), přičemž u mladšího publika na tom byla ještě o chloupek lépe (8,02 %). Solidní výsledek vykázala přes den v kategorii 15+ i TV Barrandov, která si připsala 5,75 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+