Více

Po půl roce přijde opět do Partie na Primu prezident Klaus

OPRAVENO Televize Prima si pozve v neděli od jedenácti hodin do svého diskusního pořadu Partie prezidenta republiky Václava Klause. Moderátor Jan Punčochář by se ho měl ptát na to, o čem mluvil s lídry politických stran na Hradě, co očekává od nově vznikající vlády nebo zdali si myslí, že je nová reprezentace státu schopna zastavit další zadlužování země.

CIF17

Jde o první velký povolební rozhovor s prezidentem Václavem Klausem, sdělila mluvčí české komerční dvojky Jana Kocová. Nemá tak ale úplně pravdu. Prvním interview bylo to, které se ozvalo 14. června na Českém rozhlase Olomouc. V televizi se ale prezident objeví skutečně poprvé. Klaus navštívil naposledy Partii loni v prosinci, a to přesně v době, kdy podepsal zákon o státním rozpočtu na letošní rok. Stalo se tak v přímém přenosu právě na Primě.

OPRAVENO – V původní formulaci bylo uvedeno, že prezident Klaus navštívil Partii krátce poté, co podepsal zákon o státním rozpočtu na letošní rok. Ten ho však podepsal v přímém přenosu právě na Primě. Za nepřesnost se omlouváme.

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+