Více

Playmate Petra Svoboda po třech měsících na Nově povýší do Televizních novin

Někdejší playmate časopisu Playboy působí na Nově od 20. března jako rosnička, v moderování Televizních novin nahradí Ivetu Vítovou, která odchází na mateřskou

Pouhé tři měsíce po nástupu do televize Nova povýší nynější rosnička a bývalá playmate časopisu Playboy Petra Svoboda na moderátorku Televizních novin. Kvůli předčasnému odchodu moderátorky Ivety Vítové na mateřskou dovolenou kvůli rizikovému těhotenství zaujme v nejbližší době její pozici. Nova o tom informovala na svém bulvárním webu Prásk.tv. „Petra Svoboda se připravuje na vysílání Televizních novin. Konkrétní datum jejího prvního vysílání ještě není stanoveno,“ řekl šéf PR oddělení Novy Josef Koukolíček.

K TÉMATU: Novou rosničkou na Nově bývalá Playmate časopisu Playboy Petra Svoboda

Svoboda má novinářské zkušenosti z několika tištěných magazínů, téměř dva roky strávila pracovně ve Spojených arabských emirátech. Vystudovala Vysokou školu mezinárodních a veřejných vztahů v Praze a kromě PR a redakčních aktivit se věnuje modelingu. V roce 2008 se stala Playmate časopisu Playboy, kde se dva roky poté objevila také v exkluzivním pictorialu.

87 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 18. 7. 2013 20:21

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+