Více

Pitaval stále jede, Ženy v pokušení daleko za ním

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – TOP 10 je jako bez olympiády. V žebříčku není jediný sportovní pořad, jen samá klasika.

Tedy „novácké“ zpravodajství, Malý pitaval z velkého města, který s 904 tisíci diváky získal podíl na publiku 26,75 %, a za ním, se ztrátou plných 226 tisíc, Ženy v pokušení. Do TOP 10 za všechny kanály se pak z nezpravodajských pořadů dostal už jenom snímek V hlavní roli. Na ČT 1 ho zhlédlo 519 tisíc diváků.

NEDĚLNÍ DATA: Nedělní olympijský klid

I když v TOP 10 sport chybí, v celkové sledovanosti o sobě vědět dává. Kanál ČT Sport se přes den dostal na 14,1 %, resp. ve skupině mladšího publika 15–54 na 14,26 %, a opět tak předstihl stanici Prima. V hlavním vysílacím čase (prime time) se mu to s 9,41 % podařilo už jen u mladších diváků. Prima pak vykázala 8,19 % a v obecné kategorii 15+ 8,96 %. Druhé ČT 1 se dařilo nejvíce v prime time a 15+, kde získala celkový podíl na publiku 20,03 %. Jedničkou byla v pondělí Nova, která si v prime time a kategorii 15–54 sáhla na 27,01 % a jedničkou byla i přes den.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+