Více

Pitaval opět druhý, oproti minulému týdnu ale ztratil sedmdesát tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 se probojovaly pouze tři nezpravodajské pořady, dva z nich běžely v prime time na ČT 1.

Televizní noviny na Nově se vrátily ke standardní sledovanosti přesahující milion korun, včera byly také jediným pořadem, který tuto psychologickou hranici překonal. Sledovalo je 1,043 milionu diváků starších patnácti let. Na druhém místě skončil Malý pitaval z velkého města, pátrání po muži v černé punčoše se včera zúčastnilo 896 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Jde ale o pokles v počtu diváků ve srovnání s minulou středou, kdy kriminalisty podporovalo 967 tisíc diváků.

ÚTERNÍ DATA: Seriály táhnou, druhý díl Vlaku dětství a naděje si polepšil o sto třicet tisíc diváků

Třetí místo patří Sportovním novinám, které vidělo 830 tisíc diváků. I čtvrté místo patří pořadu z produkce TV Nova, reprízu jednoho ze starších dílů reality show Výměna manželek si ve včerejším prime time vychutnalo 666 tisíc diváků, z toho více než polovina patřila do cílové skupiny ve věku od 15 do 54 let. Páté místo obsadily Branky, body, vteřiny, které díky 595 tisícům diváků předběhly Události na ČT 1. Ty včera sledovalo 547 tisíc diváků starších patnácti let.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+