Více

Pitaval je hvězda. Překonal i Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nestává se to tak často, aby některý pořad předstihl TN. Včera to sice nebylo o mnoho, ale stalo se.

Jak bylo řečeno, jedničkou v TOP 10 za všechny kanály se ve středu stal Malý pitaval z velkého města, který v obecné divácké kategorii 15+ sledovalo 1,086 mil. diváků při podílu na publiku 32,59 %. Ten sice novácké Televizní noviny s 36,11 % překonávají, ale s počtem diváků 1,038 mil. jsou přece jen níže. ČT 1 si v žebříčku vyhradila pět míst, Nova tři a Prima pět. Drtivá většina pořadů je však zpravodajských. Z těch nezpravodajských jsou tu vedle Pitavala jen Výměna manželek se 660 tisíci diváky a Vinnetou a Old Shatterhand v údolí smrti s 588 tisíci.

ÚTERNÍ DATA: ČT Sport se přes den přiblížila Nově, večer předstihla Primu

V celkové sledovanosti byla včera jedničkou ČT 1, která si například v hlavním vysílacím čase v 15+ připsala 23,66 %, zatímco Nova 20,57 % a Prima 9,93 %. Nova si vše vynahradila u mladších diváků 15–54, kde je první s celkovým podílem 22,39 %, zatímco druhá ČT 1 vykázala 19,02 %. Zcela stejně to dopadlo i přes den, tady se však podstatně více než v prime time dařilo stanici ČT Sport, která s 13 % předstihla i Primu (10,19 %). Naopak se příliš nevedlo plnoformátové TV Barrandov, která přes den nedosáhla na pět a v prime time na čtyři procenta.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+