Více

Pitaval atakuje hranici milionu diváků, Česká televize ovládla TOP 10

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – České televizi patří v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška pět míst, Nova získala tři zářezy a Prima se musela spokojit se dvěma.

Klasicky nejsledovanějším pořadem včerejšího večera byly Televizní noviny na Nově, které oslovily 1,175 milionu diváků. Na druhém místě ale skončily detektivky Jaroslava Dietla Malý pitaval z velkého města, které sledovalo 957 tisíc diváků starších patnácti let. Na třetí místo tak odsunul stálici v podobě Sportovních novin na Nově, které si nenechalo ujít 909 tisíc zástupců obecné cílové skupiny.

ÚTERNÍ DATA: Nova vrací úder. Je to čtyři na čtyři

Na čtvrtém místě skončila reprízovaná Výměna manželek, kterou ale od Sportovních novin dělí odstup více než dvou set tisíc diváků – rodinným dramatům dalo přednost 684 tisíc diváků starších patnácti let. Jen o sedm tisíc diváků méně pak sledovalo Události na ČT 1 a následující Branky, body, vteřiny upoutaly 618 tisíc diváků z obecné cílové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+