Více

Pitaval se drží, Výměna manželek výrazně ztrácí

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Česká televize si v desítce nesledovanějších pořadů ve středu vyhradila plných pět míst. Dvě jsou olympijská.

Jedničkou z nezpravodajských pořadů je v TOP 10 za všechny kanály Malý pitaval z velkého města, který si oproti minulému týdnu o něco málo polepšil. Sledovalo ho 921 tisíc diváků starších 15 let při podílu na publiku 25,44 %. ČT je ve včerejším žebříčku zastoupená ještě čtyřmi dalšími pořady a dvojkou byl Vodní slalom na ČT Sport, který vidělo 725 tisíc diváků a podíl u těch mladších (15–54) dosáhl 22,55 %. Až na třetím místě skončila Výměna manželek, která ale oproti minulému týdnu ztratila přes 80 tisíc diváků a zhlédlo ji 584 tisíc.

ÚTERNÍ DATA: Vlak dětství a naděje vypadl z TOP 10, ČT Sport je díky olympiádě na čtvrtém místě

Celková sledovanost televizi Nova díky olympiádě výrazně poklesla a nikdy se nedostala nad 20, resp. 19 %. Například v hlavním vysílacím čase (prime time) v pro ni nejdůležitější skupině 15–54 skončila na 18,4 %. Jedničkou tak byla ve středu ČT 1, kterou v prime time a 15+ sledovalo 19,42 % diváků. Výborně si vedla i stanice ČT Sport, která se stala trojkou a ve všech kategoriích předstihla Primu. Přes den pak v celkové sledovanosti dokonce skončila na druhém místě ještě před televizí Nova, a to i v kategorii 15–54.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+