Více

Philips 65PUS7601: obrazově výtečný, ale…

O recenzi „sedmičkové“ řady si psala řada z vás. Podařilo se ji získat k vyzkoušení až teď a v ne právě malé velikosti.

Televizor s méně lesklou obrazovkou, než je dnes zvykem, patří do vyšší střední třídy stejně, jako celá řada 7000. Nad ním tak ještě najdete sérii 8000 a také jediný přístroj s obrazovkou OLED, který letos vystřídal vlajkovou řadu 9000.

„Sedmička“ je ke koupi v zásadě ve dvou variantách a několika úhlopříčkách od 49 palců, tedy 124 cm (asi 27 990 Kč) až do 75 palců, tedy 191 cm. Snažil jsem se ji získat v 55„ (140 cm), resp. 49“ (124 cm), nakonec ale dorazila ve velikosti 65 palců (165 cm), což je v podstatě nemanipulovatelná záležitost. PUS7601 se však momentálně v jiné velikosti nenabízí a je v rámci řady 7000 druhý nejdražší. Opět se pracuje – oficiálně vzato – s operačním systémem Android TV (5.1), i když jak uvidíte, je to dosti jiný systém než původní 5.1. Vybaven je obrazovkou s rozlišením Ultra HD (4K), čtyřjádrovým procesorem, 16 GB paměti, dále rozšiřitelnými přes USB, a je tu i kompletní tunerová sada, i když bez zdvojených tunerů.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Dozvíte se v něm o kvalitách obrazových i zvukových, o chování operačního systému Google Android TV v nové a upravené verzi a mj. také o přepracovaném ovládání. Nechybí ani informace o přehrávání obsahu s technologií HDR, kterému nepochybně patří blízká budoucnost.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+