Více

Philips 55PUS6101: rozměrné Ultra HD pro nenáročné

UVNITŘ FOTOGALERIE – Na zoubek jsme se podívali jednomu z nejlevnějších televizorů v úhlopříčce 55 palců z kolekce 2016. Je dobře vybaven, ale jak to tak bývá, je také omezen.

Chytrý televizor s úhlopříčkou 140 cm (55") a hodně lesklou Ultra HD obrazovkou je bez systému Android TV (je postaven na firemní platformě) a ve své třídě patří s aktuální prodejní cenou kolem 16 500 Kč k těm nejlevnějším. I když je na webových stránkách výrobce uváděn jako „ultratenký“, nemusíte mít obavu, Tohle není žádná přetenčelá „nádhera“, ale „pořádnej kus hardwaru“ (hloubka 88 mm) budící od prvního pohledu dojem solidnosti a bytelnosti.

Papírově je výbava vzhledem k ceně na relativně vysoké úrovni, takže ve specifikaci můžeme například číst, že dva ze vstupů HDMI podporují na rozhraní Ultra HD (4K) až 60 snímků za sekundu. Zabudováno je také certifikované Wi-Fi „n“ na 5 GHz, certifikované Wi-Fi Miracast a také nahrávání či pozastavení živého televizního vysílání neboli TimeShift.

V chytré části je také řada aplikací, včetně například Banaxi, Voya, FilmBoxu Live, YouTube či Netflixu, který má navíc na „dálce“ i své rozměrné tlačítko.

I k tomu se dostaneme.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Dozvíte se v něm mj. o zabudovaných českých aplikacích, funkčnosti HbbTV a také o tom, s jakými omezeními musíte vzhledem k nízké ceně počítat.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+