Více

Philips 43PUS6501: obrazově stále výtečný, Android TV výrazně lepší

Model PUS6501 s excelentní výbavou jsme už vyzkoušeli. Teď je tu ale verze s Android TV (6) a hlavně firmwarem pro HDR. A to jsou hodně důležité změny!

Za aktuálních 16 990 Kč dostanete chytrý televizor s OS Android TV, který bude mít – po aktualizaci – číslo šest. Úhlopříčka notně lesklé obrazovky je 43 palců, tedy 109 cm, ke koupi je ještě 49" (124 cm) a dříve testovaných 55" (140 cm). V řadě 6000 jako takové pak najdete i 65", tedy 165 cm.

Philips 43PUS6501 má zabudovánu kompletní tunerovou sadu, včetně podpory HEVC, a to pro všechny signálové cesty, a bohatou výbavu pro přehrávání obsahu s technologií HDR (High Dynamic Range – vysoký dynamický rozsah).

Vše pohání čtyřjádrový procesor, je tu 16 GB paměti a nechybí vyspělé Wi-Fi pracující i na 5 GHz. A také Bluetooth audio, které v této ceně hned tak neuvidíte. Zabudován je dvoustranný Ambilight (LED jsou na výšku) s herním režimem, funkcí přizpůsobení barvě stěn a podporou LED osvětlení hue. Ambilight a „ledky“ se pak vzájemně doplňují a atmosféra je o to propracovanější.

Klíčové jsou u tohoto televizoru, na který TP Vision, jako výrobce TV Philips, hodně sází, zejména dvě věci: aktualizace na Android TV (6), kterou proveďte okamžitě, ideálně hned při instalaci (je to asi na hodinu, ale vyplatí se to) a podpora HDR zahrnující celou řadu přednastavených režimů. Podíváme se ale i na to, zda se televizor za danou cenu vyplatí, a vše se bude týkat taktéž výtečně vybavené verze s větší obrazovkou, Philips 55PUS6501. I ta by měla být dostupná s Android TV (6).

ČTĚTE TAKÉ: Philips 55PUS6101: rozměrné Ultra HD pro nenáročné

Máte Philips s Androidem? Připravte se na verzi 6.0

Philips 55PUS6501: obrazově vynikající, Google Android TV stále nedotažený

Pokračování článku najdete v prémiové sekci DigiZone.cz. Dozvíte se v něm mj., jak se změnilo chování televizoru po přechodu na Android TV (6), jak spolupracuje s HDR a jaké standardy podporuje či třeba jak si rozumí s audiozařízeními napojenými přes Bluetooth. Důkladně se ale podíváme i na HbbTV a další chytré funkce.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+