Více

Pevnost Boyard přišla o čtvrt milionu diváků, i tak předběhla Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Většina žebříčku patřila včera České televizi, na pátém místě se umístil přímý přenos tenisového utkání Karolíny Plíškové a Angelique Kerberové.

Absolutně nejsledovanějším pořadem včerejšího dne se stala soutěž českých celebrit Pevnost Boyard, kterou na Primě sledovalo 1,075 milionu diváků starších patnácti let. Oproti minulé sobotě sice soutěž ztratila 268 tisíc diváků, i tak se ale stala jediným pořadem, který včera překonal hranici jednoho milionu diváků a překonal tak Televizní noviny na Nově, které včera vidělo 949 tisíc diváků starších patnácti let.

PÁTEČNÍ SLEDOVANOST: Já, Mattoni přišlo o sto třicet tisíc diváků, Všechnopárty předběhlo jen o osm tisíc

O dalších dvě stě tisíc diváků méně pak sledovalo Sportovní noviny na Nově, které zaujaly 734 tisíc diváků. O 176 tisíc diváků méně zaujala soutěž Zázraky přírody, kterou do prime time nasadila ČT 1 a sledovalo ji 558 tisíc diváků starších patnácti let. Necelých pět set tisíc diváků pak zaujal mimořádně zařazený přímý přenos tenisového utkání mezi Karolínou Plíškovou a vítěznou Angelique Kerberovou.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+