Více

Pevnost Boyard: návrat nad milion se stále nedaří

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nad milion diváků se v sobotu dostávají jen Televizní noviny. Pevnost Boyard pak ztrácí 72 tisíc.

Televizní noviny na Nově včera zhlédlo 1,15 mil. diváků a jsou tak absolutní jedničkou v TOP 10 za všechny kanály. Jedničkou mezi nezpravodajskými pořady stále zůstává Pevnost Boyard, kterou vidělo 923 tisíc diváků starších 15 let (15+). Žebříček TOP 10 se v drtivé většině skládá ze zpravodajství a najdeme v něm už jen dva další pořady jiných druhů: Zázraky přírody, které na ČT 1 vidělo 541 tisíc diváků, a film 10 pravidel jak sbalit holku. Ten na Nově sledovalo 530 tisíc.

PÁTEČNÍ DATA: Já, Mattoni má 900 tisíc, Ulice skoro milion

Jedničkou v celkové sledovanosti byla včera v hlavním vysílacím čase (prime time) televize Prima s podílem 20,33 % v 15+, i když jen poměrně těsně před Novou, která si připsala 19,31 %. Třetí ČT 1 přitáhla 14,56 % publika. Přes den se první dvě místa prohazují, a zatímco Nova získala podíl 18,86 %, Prima končí na 14,7 %, těsně před ČT 1 se 14,4 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+