Více

Názory k článku
Petr Dvořák příští týden představí další nové projekty dramatické tvorby ČT

Psokocka aura:10
28. 3. 2013 16:13 Nový

Re: Petr Dvořák příští týden představí další nové projekty dramatické tvorby ČT

celé vlákno

Ordinace v lesoparku bude původní český televizní seriál z lékařského prostředí. Bude vyprávět životní osudy lékařů soukromé gynekologické kliniky, jejich příbuzných a přátel.

Petr Pavel aura:71
28. 3. 2013 16:32 Nový

Re: Petr Dvořák příští týden představí další nové projekty dramatické tvorby ČT

celé vlákno

Samozřejmě s kriminálními prvky a pořádnou dávkou nepředvídatelnosti, která bude vyžadovat soustavné sledování, aby divák nevypal z obrazu...

jaroslav sabo aura:64
29. 3. 2013 2:51 Nový

Ceska televize

celé vlákno

podle me CT pod vedenim Dvoraka konecne slape. s novymi lidmi. jde videt. ze jim opravdu o neco jde. byl jsem kritikem Janeckova vedeni, ktere by CT 1 nechalo spadnout tak na 10%. a vysledky Dvoraka, zatim jen castecne uz muzeme videt napriklad v nedeli v podobe Nevinnych lzi. myslim, ze ti, co meli strach, ze z CT 1 bude Nova2, si muzou oddychnout. CT vyrabi a vysledky prijdou, Nova nevi kudy kam a co vlastne udelat a Prima? Prima spi podle me velmi hlubokym spankem. pokud se neprobere brzy, tak az se probere, bude scitat jen skody. ja si myslim, ze pro programoveho reditele Vladyku bude rozhodujici format I love Cesko. jsem zvedavy na cisla toho poradu! opravdu zvedavy! muzou byt zajimave...myslim, ze pokud to bude propadak, propadne se zidle i pod panem Vladykou. navic kdyz Zoom ma cisla na urovni Love!

jaroslav sabo aura:64
29. 3. 2013 2:59 Nový

Re: Ceska televize

celé vlákno

Zoom od sveho zacatku ztratil temer 60% divaku!!! byl to v digitalnim veku nejlepsi start, ale take "nelepsi" sesup dolu!!!

Milda . aura:39
Milda Login: lhamer
29. 3. 2013 16:10 Nový

Re: Ceska televize

celé vlákno

Jenže Dvořák vyrábí na dluh a prožírá rezervy co vytvořil Janeček. Může to časem skončit jak na Slovensku STV. Na můj vkus je na ČT1 také příliš archívu a repríz pořád dokola těch samých věcí....

jaroslav sabo aura:64
30. 3. 2013 22:58 Nový

Re: Ceska televize

celé vlákno

neni to nadluh. jde to zhruba ze 3,5 miliard,ktere ma CT usetreny z poplatku. a nechapu, proc by melo tolik lezet na ucte, kdyz neni co vysilat. nerikam, ze se musi vycerpat vse, to ani Dvorak nehce. ale je treba vydabet. aby prave toho archuvu bylo mene. a ze ho bude min uvidime v prubehu sezony 2013-2014. ted se vyrabi. trochu trva, nez to pujde na obraz. televize je beh na dlouhou trat!( Vladimir Zelezny)

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+