Více

Penthouse spouští další 3D kanál na pozici služeb CS Link a Skylink

Společnost SES Astra, dominantní poskytovatel satelitních služeb v Evropě, dnes oznámila, že podepsala s Penthouse Digital Media Productions Inc. smlouvu na šíření dalšího 3D kanálu Penthouse, který bude distribuován prostřednictvím družice Astra 3B, tedy přesně z té, kterou využívají pro své stanice také tuzemské služby CS Link, Skylink a T-Mobile televize.

ČTĚTE TAKÉ: Na satelitní pozici CS Linku a Skylinku startuje erotika od Penthousu ve 3D

Signál na frekvenci 11778 MHz bude kódován, ale s jeho distribucí, stejně jako u prvního programu Penthouse 3D, se počítá pro celou Evropu. Záleží tedy pouze na tuzemských operátorech, zdali o něho projeví zájem. Penthouse 3D 1 odstartoval prostřednictvím Astra 3B letos v březnu a stejně jako druhý program nabízí kontent v nativním (tedy přirozeném) 3D formátu. Prozatím však k němu má přístup pouze minimum zákazníků.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Skylink by rád vysílal i 3D programy, pokoušel se domluvit se Samsungem

Velice nás těší, že s námi Penthouse podepsal smlouvu na šíření svého druhého programu pomocí satelitu Astra. Potvrzuje to naši vedoucí pozici na poli 3D televize, uvedl při této příležitosti Chief Commercial Officer SES Ferdinand Kayser. Pozice 23,5 stupně východně se tak stává výhodnou pro šíření služeb Direct-to-Home (doručení obsahu z družice přímo k zákazníkovi) a Direct-to-Cable (kabelová televize). Jako přínosnou zhodnotil spolupráci s SES i výkonný ředitel FriendFinder Networks Inc., která je vlastníkem Penthouse Digital Media Productions, Marc Bell.

5 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 23. 5. 2011 13:38

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+