Více

Peklo s princeznou na ČT 1 vidělo o 120 tisíc diváků více než Šíleně smutnou princeznu na Nově

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Minulý týden se Všechnopárty dokázala přehoupnout přes milion diváků, včera ji ale vidělo o 72 tisíc diváků méně.

Jediným pořadem, který se v pátek dokázal přehoupnout přes milionovou hranici diváků nad patnáct let, byly Televizní noviny na Nově, které vidělo 1,176 milionu diváků. Druhou Všechnopárty na ČT 1 sledovalo 972 tisíc zástupců obecné divácké skupiny, což znamená oproti minulému týdnu ztrátu více než sedmdesáti tisíc. Kolem devíti set tisíc diváků si nenechalo ujít dvě stálice v programu TV Nova, tedy Sportovní noviny a podvečerní seriál Ulice.

ČTVRTEČNÍ DATA: Nova zpátky v sedle, včera zabodovala s pěti nejsledovanějšími pořady

S jistým odstupem pak následuje večerní pohádka Peklo s princeznou na ČT 1, která k obrazovkám přitáhla necelých sedm set tisíc diváků starších patnácti let. Lehce přes šest set tisíc diváků sledovalo v prime time na Primě seriál Přístav, kterému se tak povedlo vklínit mezi dvojici českých pohádek. Klasiku v podobě Šíleně smutné princezny vidělo na Nově 569 tisíc diváků a téměř čtvrtina diváků ve věku od 15 do 54 let, kteří byli v tu dobu přítomni u televizních obrazovek.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+