Více

Pátek se vydařil České televizi, podvečerní biatlon přitáhl sedm set tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Četnické humoresky sledovala v prime time na ČT 1 téměř třetina všech diváků sedících v tu dobu u televize.

Pět nejsledovanějších pořadů včerejšího dne se symetricky rozdělilo mezi Novu a ČT 1, kdy se za prvními Televizními novinami na Nově umístily Četnické humoresky, které si na ČT 1 nenechalo ujít 1,258 milionu diváků starších patnácti let. Za v pořadí třetími Sportovními novinami na Nově se umístila Všechnopárty Karla Šípa, která stejně jako pátá Ulice oslovila přes milion diváků všeobecné cílové skupiny, konkrétně Všechnopárty sledovalo 1,102 milionu diváků a Ulici 1,027 milionu diváků nad patnáct let.

PÁTEČNÍ DATA: Nejlepší trapasy přišly o padesát tisíc diváků, Ordinace se drží přes milion a půl

stul

Na šestém místě skončila obnovená 13. komnata, kterou si na večerní obrazovce ČT 1 naladilo 880 tisíc diváků, více než čtvrtina lidí sledujících v tu chvíli televizi. Prima se probojovala nejvýše na sedmé místo, kuchaře-amatéry z pořadu Prostřeno! pozorovalo více než sedm set tisíc diváků starších patnácti let. Osmé místo obsadily biatlonistky, u přímého přenosu stíhacího závodu žen na deset kilometrů ze severoamerického Presque Isle fandilo 697 tisíc diváků starších patnácti let. V divácké skupině ve věku od 15 do 54 let vykázal biatlon úctyhodný podíl 20,72 procenta.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+