Více

Páteční večer pro pohádku Princezna a písař, Muži v naději zaujali mladší publikum

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nízká sledovanost Obecné školy, která se vysílala na Primě, přiblížila stanici v kategorii publika 15+ k plnoformátové TV Barrandov.

Nova lídrem, Jednička zabodovala zejména večer

Nejsledovanějším pátečním nezpravodajským pořadem vysílaným po 20. hodině se stala pohádka Princezna a písař. Na Jedničce oslovila 685 tisíc lidí při podílu na publiku (share) okolo 23 % u dospělých i mladších diváků. Muži v naději ztráceli na pohádku necelých sto tisíc diváků, ale dokázali nad ČT 1 zvítězit ve své primární kategorii publika od 15 do 54 let. Tady měl share české komedie s Jiřím Macháčkem v hlavní roli hodnotu 25,56 %. V čase Všechnopárty se tentokrát vysílal film Král sokolů.

ČTVRTEČNÍ DATA: Speciál Talentu oslovil jen 304 tisíc diváků, lépe si na Primě vedlo Ano, šéfe!

stul

Nejsledovanější televizí byla v pátek po celý den Nova. Její share se dostal u publika staršího 15 let na hodnotu 21,86 %, v kategorii 15-54 na necelých 24 %. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, se kanál pohyboval mezi 27 a 28 %. Televizní noviny jako jediný páteční pořad překročily hranici jednoho milionu diváků. Jedničce České televize se dařilo zejména večer, kdy její share překročil 20 %. Prima si vedla lépe přes den, kdy dosáhla share necelých 14 %, v prime time se dostala na hodnotu 11,07 %.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+