Více

Papírově tenká LG OLED s magnetickým držákem a novým pružnějším panelem je už ke koupi i u nás

UVNITŘ FOTOGALERIE A VIDEO – V lednu jsme vám ukázali koncept Picture-on-Wall uvedený na CES 2017. Nyní je už hotový televizor exkluzivně k vidění u pražské Alzy. Obrazovka má necelé tři milimetry.

Impozantní novinka představuje koncept od elektroniky s rozhraními zcela odděleného panelu, obrazovky OLED. Oba díly televizoru jsou vzájemně spojeny velice tenounkým plochým kabelem, kterým je vedeno dokonce i napájení (!) 230 V. Kabel se při instalaci buď dá do lišty, zaseká, umístí pod sádrokarton, nebo se jednoduše „zaškrábne“ pod omítku.

Parametry obou televizorů jsou obdivuhodné. U LG OLED65W7V s úhlopříčkou 64,5" (164 cm) má obrazovka hloubku 2,57 mm, u LG OLED77W7V se 195 cm, tj. 76,7 palci, jde o asi 3,3 mm. Podporovány jsou HDR systémy Dolby Vision, HDR10 a televizní HLG, v průběhu roku se k nim ještě, v rámci aktualizace firmwaru, připojí Technicolor HDR. U zvuku je zaručena kompatibilita mj. s Dolby Atmos a DTS-HD, audio systém pracuje s výsuvnými (viz galerie) širokopásmovými reproduktory a s několika dalšími natočenými směrem k divákovi. Celek vytváří systém typu 4.2 (dva basové kanály) o sinusovém výkonu 60 wattů. I v hodně rušné a velké místnosti – televizor je umístěn u výdeje – byl LG OLED65W7V jedoucí snad „na půl plynu“ výtečně slyšet.

NAPSALI JSME: Fotogalerie LG Signature OLED W7 s konceptem Picture-on-Wall

První pohled na LG Signature OLED65E6

Alza uvedla na domácí trh LG OLED65W7V a LG OLED77W7V. Předprodej byl právě zahájen

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+