Více

Panasonic TX-58DX700 (TX-58DX703): hledáte co největší 4K televizor za co nejméně peněz?

UVNITŘ FOTOGALERIE – Startovní řada s technologií HDR nabídne i tuner kompatibilní s budoucím zemským vysíláním v DVB-T2/HEVC.

Panasonic TX-58DX700, resp. Panasonic TX-58DX703 (navíc DVB-S/S2) se středně lesklou obrazovkou můžete zakoupit ve variantách s úhlopříčkami 102 cm (40„), 127 cm (50“) a dokonce i 147 cm (58"), což je vzhledem k použité elektronice už poněkud extrémní. Pro streamování v domácnosti poslouží jako klient, pokud k televizoru nemáte dotažen ethernetový kabel, potěší Wi-Fi „n“ pracující i na 5 GHz a ty náročné nepochybně také dvojice konektorů HDMI 4K pro 50/60 sn./s. A protože už jde o rozlišení Ultra HD, je v tomto modelu z kolekce 2016/17 vedle tuneru kompatibilního s budoucím zemským vysíláním v DVB-T2/HEVC zabudováno rovněž nahrávání, i když bohužel nikoli upozornění na pořad.

To Panasonic minulý rok zrušil jako třídu.

Ovládání televizoru je v obou verzích poplatné nedávno testovanému Full HD přístroji TX-50DS630, na který se tudíž budeme odkazovat.

Co se týče HDR (High Dynamic Range – vysoký dynamický rozsah), nepodařilo se zatím zjistit, jaké specifikaci televizor vyhovuje, ale kupodivu nic neměl ani proti obsahu s komplexnějším Dolby Vision, což je hodně zvláštní. Daleko důležitější však je, jak podává čisté HDR a jak je vzhledem k poměru cena/úhlopříčka omezen.

MIF17

I k tomu se dostaneme.

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Dozvíte se v něm o obrazových a zvukových vlastnostech televizoru, chování operačního systému Firefox OS či o přehrávání obsahu s HDR, což je dnes při nákupu nové TV jedna z nejklíčovějších vlastností.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+