Více

Panasonic TX-50CX700: elegantní design, výborné resamplování, spolehlivé HbbTV

A jsme přesně uprostřed Ultra HD nabídky tohoto výrobce. Startuje tu nahrávání, a tudíž i upozornění na pořad a zabudována je i mechanika karty SD.

Ta je příjemným zpestřením, protože stačí jen vytáhnout kartu z fotoaparátu a zasunout ji. Což jsem také vyzkoušel s ultrazoomovým Panasonicem DMC-TZ70, který jsem měl zrovna zapůjčen. Daleko důležitější je ale nahrávání, protože kde je u Panasonicu nahrávání, tam je i možnost upozornění na pořad přes EPG…

Připomeňme si ale nejprve 4K nabídku tohoto výrobce:

  • Řada CX400: základní jednoduchá chytrá verze bez spolupráce s mobilem, nahrávání a mj. i Firefox OS.
  • Řada CX680: vybavenější chytrá verze, startuje tu Firefox OS, ale nemá nahrávání ani mechaniku SD (test zde).
  • Řada CX700: testováno v tomto článku.
  • Řada CX750: startují zdvojené tunery, pro streamování v domácnosti na další TV poslouží nejen jako klient (viz CX700), ale i jako server (test zde).
  • Řada CX800: zdvojené tunery, 4K Studio Master procesor a certifikace THX. Jde o skutečný vrchol nabídky spolu s AX900 uvedenou na podzim 2014 (ta bude nahrazena opět letos na podzim).

K těmto Ultra HD modelům s rovnou obrazovkou ještě letos poprvé přistupují tři řady s obrazovkou prohnutou. Jde o CR430, CR730 a CR850. Nenechte se ale mýlit označením nejvyšší řady. Ta má sice taktéž zdvojené tunery a 4K Studio Master procesor, ale nemá certifikaci THX.

Skutečným vrcholem nabídky, která byla letos uvedena, je tudíž stále „rovná“ řada CX800. Ta se ovšem ještě v této chvíli nedá zakoupit, což o CR850 neplatí.

Tenké rámečky a hlavně unikátní systém nožiček, který supluje podstavec dodává televizoru punc elegance. Vše je kvalitně zpracováno.

Autor: Panasonic

Tenké rámečky a hlavně unikátní systém nožiček, který supluje podstavec dodává televizoru punc elegance. Vše je kvalitně zpracováno.

Celou recenzi čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+