Více

Panasonic DMP-UB700: obrazově výtečný, ale zapomeňte na cokoli navíc

Při výrazně nižší ceně doplňuje UB700 s certifikací Ultra HD Premium (pro 4K BD) a podporou technologie HDR nejvyšší model značky, který jsme už vyzkoušeli.

Nedávno testovaný Panasonic DMP-UB900 aktuálně přijde na 19 900 Kč, DMP-UB700 vyjde kolem 12 000 Kč. Rozdíl v ceně je značný, ve výbavě je patrný už z toho, že UB700 nemá certifikaci THX, byť se tak někdy označuje, a má výrazně omezená rozhraní. Typicky chybí digitální koaxiální audiovýstup. Za danou cenu toho ale dokáže nabídnout dost, pokud máte ovšem zájem pouze o filmové disky a vysokou obrazovou kvalitu. Za to také musíte být pochopitelně ochotni zaplatit a ne vždy jde o peníze.

DMP-UB700 má zabudovánu klasickou diskovou mechaniku s výsuvným vozíkem a je určen pro přehrávání všech možných druhů disků od CD přes DVD a BD až po 4K BD, tedy Blu-ray Disc pro rozlišení Ultra HD (4K). Je tu také podpora multimédií a dvojice výstupních konektorů HDMI, přičemž jeden se dá nastavit čistě pro přenos zvuku. Důležitější ale je, že nechybí digitální audiovýstup, i když v tomto případě pouze optický, takže záleží na vašem zesilovači, A/V receiveru nebo domácím kinu, zda ho napojíte, či nikoli.

I k tomu se dostaneme a zmíníme i kvalitu aktivního chlazení, které zajišťuje spínaný větrák.

K TÉMATU: Panasonic DMP-UB900: Ultra HD Blu-ray poprvé a hned s THX

stul

Bontonfilm uvádí lokalizované disky v rozlišení Ultra HD. Mají mít i HDR

Pokračování článku čtěte v prémiové sekci DigiZone.cz. Dozvíte se v něm, jak si přehrávač rozumí s CD/DVD/BD a 4K BD disky, jak se ovládá, jaké má větrání a jaká podporuje multimédia. Připojeno je i několik galerií, například z menu nastavení a domovského menu.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

30 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+