Více

Ordinaci v úterý nikdo neohrozil, na čísla Doktora Martina se ale nedostala

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Nova u své „růžovky“ ztratila pozici nejsledovanějšího českého seriálu. V pátek uvidíme, zda to byla jen dočasná ztráta.

Nemocnice na kraji města na třetině výkonu Ordinace

Ordinace v růžové zahradě 2 sice od nasazení podzimního schématu televize Nova ovládla úterní a čtvrteční večery, přišla však o titul nejsledovanějšího českého seriálu. Ani tento týden se totiž nepřiblížila hranici půldruhého milionu diváků a zůstala pod úrovní sledovanosti prvních dvou dílů nového seriálu České televize Doktor Martin, který vysílá ČT 1 o pátečních večerech. Včera nicméně Ordinace oslovila od 20:20 v průměru 1,373 milionu dospělých diváků a 36,01 procenta publika (36,18 procenta ve věku 15 až 54 let), čemuž se žádný jiný pořad na konkurenčních televizích ani nepřiblížil. Druhá nejsledovanější Nemocnice na kraji města po dvaceti letech byla na třetině výkonu Ordinace, když od osmé večer na ČT 1 zaujala 421 tisíc dospělých a 11,14 procenta publika.

PONDĚLNÍ DATA: Labyrint zopakoval úspěch z minulého týdne, u mladšího publika bodoval film Novy

Na ČT 1 byl úspěšnější cyklus Tajemství rodu, který stanice nasadila hned po Nemocnici. Od deváté večer jej vidělo 471 tisíc dospělých diváků a 13,01 procenta publika (11,24 procenta ve věku 15 až 54 let). Prima se musela v úterý večer spokojit s pozicí trojky na trhu, její seriál Cesty domů III oslovil od čtvrt na devět pouze 340 tisíc dospělých diváků, což odpovídalo devíti procentům publika (a jen čtyřem procentům ve věku 15 až 54 let). Z hlediska podílu na trhu se dařilo lépe publicistickému pořadu Očima Josefa Klímy, který vidělo od půl desáté 302 tisíc dospělých diváků a 10 procent publika (šest procent ve věku 15 až 54 let). Ano, šéfe! vidělo poté od 22:20 v průměru 205 tisíc dospělých diváků a 13 procent publika (14 procent ve věku 15 až 54 let).

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+