Více

Ordinaci ubylo třicet tisíc diváků, i tak je nejsledovanějším pořadem včerejšího dne

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve večerním čase dosahoval podíl TV Nova 38 procent, v celodenním průměru přesahoval třicet procent.

Prvních pět míst v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne obsadily pořady TV Nova, šesté a sedmé místo patří ČT 1 a poslední tři příčky si nárokuje TV Prima. První Ordinaci v růžové zahradě sledovalo 1,611 milionu diváků, druhé Televizní noviny 1,478 milionu diváků (což znamenalo více než padesátiprocentní podíl na sledovanosti u diváků starších patnácti let) a třetí Sportovní noviny 1,361 milionu diváků, což byl také poslední pořad, který se včera dostal přes milion diváků.

PONDĚLNÍ DATA: Ohnivému kuřeti přibylo osmdesát tisíc diváků a porazilo filmy na ČT 1 i na Nově

Přes devět set tisíc zástupců obecné divácké skupiny se povedlo přehoupnout i podvečernímu nekonečnému seriálu Ulice, který vidělo 909 tisíc diváků. Na páté příčce se usadil magazín Víkend, který si nenechalo ujít 867 tisíc diváků. Výraznější odstup si pak udržují následující pořady, Nejlepší Bakaláře sledovalo v prime time na ČT 1 506 tisíc diváků starších patnácti let a Události 497 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+