Více

Ordinace vyhrála nad hokejem, i když jen o padesát tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Ve věkové skupině diváků od patnácti do 54 let ale hokej drtivě vyhrál, Ordinaci porazil o 230 tisíc diváků.

Žebříček deseti nejsledovanějších pořadů čtvrtečního večera ovládla tradičně Nova, na prvním místě se umístila Ordinace v růžové zahradě, kterou vidělo 1,636 milionu diváků starších patnácti let, z toho 709 tisíc mladších 54 let. Na druhém místě skončil čtvrtfinálový zápas mezi Českem a USA - hokejové drama sledovalo 1,586 milionu zástupců obecné divácké skupiny, z toho bylo 940 tisíc diváků ve věku od patnácti do 54 let.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře opět předstihlo Ulici, polepšilo si o třicet tisíc diváků

Na dalších čtyřech příčkách se umístily pořady TV Nova, ať už s Televizními a Sportovními novinami, nebo nekonečným seriálem Ulice a bulvárním Práskem. Všechny tyto pořady vykázaly sledovanost nad milion diváků starších patnácti let a ve skupině diváků ve věku od patnácti do 54 let jejich výkon osciloval kolem půl milionu diváků. Ulice dokonce u mladších diváků dosáhla srovnatelného podílu jako Ordinace na prvním místě.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+