Více

Ordinace ve čtvrtek nad Televizními novinami, Tankový prapor na ČT 1 nad půlmilionem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – U České televize a Primy panovala v rámci celodenních podílů vzácná shoda. Vyrovnané byly nejen u staršího, ale dokonce i mladšího publika.

Jednička s Primou přes den vyrovnané

Poslední díl Ordinace v růžové zahradě 2 před jejím návratem na televizní obrazovky, který se uskuteční začátkem příštího roku, oslovil na Nově téměř 1,6 milionu diváků při podílu na starším publiku (share) 39,56 %. Hranici 39% podílu překročil i ve skupině 15-54. Ordinace se tak stala nejúspěšnějším pořadem Novy a zároveň celého dne. Na druhé pozici se umístily Televizní noviny, které taktéž překročily půl druhý milion diváků. Přes milionové publikum se pak přehouply ještě Sportovní noviny a seriál Ulice, bodoval i magazín Prásk!. Nova za celý den oslovila 27,81 % staršího a 30 % mladšího publika. Večer se pohybovala v obou diváckých skupinách nad 34 %.

STŘEDEČNÍ DATA: Nova bez Doktorů z Počátků přihrála diváky Barrandovu a ČT 2

Nejsledovanějším pořadem Jedničky byly s necelými šesti sty tisíci diváky Události (share 17 %), které dalších 124 tisíc diváků (share 3,52 %) sledovalo na zpravodajském kanálu ČT 24. Tankový prapor si po 20. hodině pustilo 554 tisíc diváků (share 14,08 %). Nejúspěšnějším formátem Primy bylo Prostřeno!, které si nenechalo ujít 758 tisíc diváků (share 27,5 %; 21,45 % v 15-54). Naopak od 20:00 stanice vůbec nebodovala a její romantický film Lotta a šťastná budoucnost se nedostal do TOP 5 stanice. Primetimový podíl Primy byl 10,53 %, zatímco Jednička oslovila 13,5 %. Přes den byl ale podíl obou stanic vyrovnaný a dosáhl na hodnotu 12,7 %. Vyrovnané byly stanice i ve skupině 15-54.

placené sekci DigiZone.cz tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+