Více

Ordinace v růžové zahradě 2 jasnou jedničkou večera

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Stejně jako minulý týden se do TOP 10 kromě zpravodajství dostala jen Ulice, Ordinace a Prásk. Navíc pak ještě Jílková.

Pořady jako Škoda lásky na ČT1 nebo například TOP Star na Primě se opět do žebříčku nejlepších nedostávají. Jasnou večerní jedničkou je tak Ordinace v růžové zahradě 2, kterou sledovalo 1,421 mil. diváků při podílu na publiku 33,35 %. Podvečerní Ulici zhlédlo 1,28 mil. a Prásk! 878 tisíc diváků. Do žebříčku se z nezpravodajských pořadů dostalo už jen Máte slovo s M. Jílkovou a pořad sledovalo 703 tisíc diváků starších patnácti let. Absolutní jedničkou TOP 10 jsou pak Televizní noviny, které vidělo 1,8 mil. diváků při rekordním podílu na publiku 44,07 %. Nova tak má v TOP 10 šest pořadů, Prima jeden a ČT1 tři.

STŘEDEČNÍ DATA: Ohnivý kuře si polepšilo o šestnáct tisíc diváků, Show Jana Krause naopak ztratila téměř sto dvacet tisíc

Celková sledovanost vyzněla ve čtvrtek jednoznačně ve prospěch televize Nova, jejíž podíl byl v hlavním vysílacím čase, prime time, skoro třetinový – 31,9 %. Druhá ČT1 získala 16,8 % a třetí Prima 10,99 %. Nad čtyři procenta se ve skupině 15+ nedostala žádná další stanice. Přes den byla situace o něco jiná. Plnoformátová TV Barrandov vykázala 6,07 %, hlavní Nova pak 24,49 %. Na ČT1 zbylo 13,78 % a Prima si svůj primetimový podíl udržela a skončila na 10,78 %. Žádná další stanice se nad čtyři procenta v obecné divácké skupině nedostala. Nejvíce se hranici přiblížil kanál ČT24 s podílem 3,93 % a díky biatlonu také ČT sport (3,78 %).

Filmovým kanálům se ve čtvrtek vcelku dařilo. Jedničkou v TOP 5 na Primě Max byla komedie Ace Ventura: Zvířecí detektiv, kterou sledovalo 115 tisíc diváků. Na Kině Barrandov se nejvýše dostal Columbo II s 57 tisíci diváky a na Nově Cinema dva díly mysteriózního seriálu Blindspot neboli Mrtvý bod. Vidělo ho 192, resp. 202 tisíc diváků při solidním podílu na publiku kolem 4,76 %.

MINULÝ TÝDEN: Kromě zpravodajství se do TOP 10 dostala jen Ulice, Ordinace a bulvární Prásk

stul

Ve čtvrtek se dařilo stanici ČT2, kde jedničku v TOP 5 za kanál, místy trochu drsnější pořad S kuchařem kolem světa, tentokráte z Peru, zhlédlo plných 268 tisíc diváků při výborném podílu na publiku 6,28 %. Kanál ČT sport bodoval odpoledním biatlonem a SP 2016/17 z Itálie od 14:09 hod. vidělo 496 tisíc diváků, přičemž podíl na publiku dosáhl až neuvěřitelných 32,14 %. Tradičně výborně si vedla i Prima Cool, kde jedničku v TOP 5, Teorii velkého třesku, sledovalo 204, resp. 230 tisíc diváků. Stranou nezůstala ani stanice Prima love, na níž se nad sto tisíc dostávají hned tři pořady a jedničkou je Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, které si nenechalo ujít 161 tisíc diváků. Výborně na tom včera byla i stanice Fanda, kde se nad sto tisíc dostávají hned čtyři pořady a nejvýše si stojí Mistři aukcí se 140 tisíci diváky.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+