Více

Ordinace, Ulice, ale i Víkend. Nově se dařilo, ČT bodovala jen s Událostmi

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Mezi deset nejsledovanějších pořadů se probojovaly stálice v podobě seriálů TV Nova, Prostřeno a zpravodajských pořadů.

Žebříček deseti nejsledovanějších pořadů ovládla včera TV Nova, která obsadila celkem pět příček a čtyři její pořady byly včera vůbec nejsledovanějšími. Kromě Televizních a Sportovních novin se s 1,635 milionu diváků prosadila Ordinace v růžové zahradě, Ulice s 1,169 milionu diváků a magazín Víkend, který si pozdě večer naladilo 750 tisíc diváků. Prima kromě Zpráv a Krimi zpráv zabodovala jen pořadem Prostřeno!, který u večeře sledovalo 765 tisíc diváků.

PONDĚLNÍ DATA: Ani Ohnivý kuře. Ani Případy 1. oddělení. Babovřesky

MIF17

Na ČT 1 se nejsledovanějším nezpravodajským pořadem stalo povídkové 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem, které si v prime time našlo 629 tisíc diváků. Večeru na ČT 2 vévodily Letecké katastrofy, které oslovily necelých šest procent diváků starších patnácti let. Na druhém místě se umístila Hra o jablko Věry Chytilové, která oslovila pět a půl procenta obecné divácké skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+