Více

Ordinace se včera přiblížila k půldruhému milionu diváků, Nova neměla konkurenci

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Tematický kanál Kino Barrandov se v úterý večer přiblížil k hranici sta tisíc diváků. Pomohl mu k tomu socialistický seriál Třicet případů majora Zemana.

Nova jasným lídrem, Prima dvojkou

De facto bez konkurence byla po celé úterý televize Nova. Dominantní postavení si vytvořila zejména v prime time, tedy hlavním vysílacím čase, a to díky dvojici pořadů Televizní noviny – Ordinace v růžové zahradě 2. Novu mohla těšit zejména sledovanost jejího vlajkového seriálu, který opět zamířil směrem k půldruhému milionu diváků. V obou diváckých skupinách, tedy jak u publika 15+, tak i 15-54, se share (podíl) pořadu pohyboval okolo 38 %. Podíl Novy na publiku se přehoupl večer přes 35 %.

PONDĚLNÍ DATA: Labyrint si na Jedničce polepšil, Kameňák na Nově na něj ztrácel přes tři sta tisíc diváků

Sledovanost primetimových pořadů na ostatních televizích se pohyboval hluboko pod milionem diváků a nepokořil dokonce ani půlmilionovou hranici. Nemocnici na kraji města po dvaceti letech si pustilo na Jedničce 373 tisíc diváků (share 9,85 %; 10,77 % v 15-54). Podobně na tom byly i pořady konkurenční Primy. Cesty domů III, někdejší vlajkovou seriálovou loď Primy, preferovalo necelých 360 tisíc diváků s podílem pod 10 %, o několik tisíc lidí více získal pořad Josefa Klímy. Ani jeho share ale nebyl příliš vysoký. I tak ovšem Prima dokázala porazit Jedničku, kterou odsunula na pozici trhové trojky.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+