Více

Ordinace se v úterý držela na svém, nad milionem byly i další tři pořady Novy

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Primě Cool se v hlavním vysílacím čase u mladšího publika dařilo. Její podíl byl vyrovnaný s vlajkovým kanálem televizní skupiny.

Nova večer u mladých na více než trojnásobku konkurence

Bezpečný náskok nad svou konkurencí si v úterý tradičně udržela televize Nova, a to nejen díky Ordinaci v růžové zahradě 2, která se blížila k hranici 1,4 milionu diváků a její podíl na publiku (share) v obou skupinách překročil 35 %. Do kategorie formátů, které překročily hranici jednoho milionu diváků, se dostaly i Televizní noviny (přes 1,7 milionu), Sportovní noviny a Ulice. Celodenní podíl Novy dosáhl hodnoty 25,63 % u dospělého a 28,12 % u mladšího publika, v hlavním vysílacím čase se pohybovala přes 34 %.

PONDĚLNÍ DATA: Místo zločinu Plzeň přišlo o 200 tisíc diváků, u mladého publika ho dohnal MasterChef

Nemocnice na kraji města – nové osudy (Jednička) ani Cesty domů III (Prima) nebyly pro Novu prakticky konkurencí. Seriál na ČT 1 si pustilo 407 tisíc diváků (share 10,53 %). Vztahový formát komerční dvojky se do TOP 5 televize vůbec nedostal, což platilo i pro Očima Josefa Klímy. Nejsledovanějším pořadem Jedničky se s 671 tisíci diváky (share 18,53 %) staly Události, na Primě nejvíce oslovilo Prostřeno! – necelých 800 tisíc diváků (share 29,16 %; 24,67 % v 15–54). Televize byla dvojkou trhu, třetí se umístila Jednička.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+