Více

Ordinace se po skončení letních prázdnin zatím nevrátila k půldruhému milionu diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Primě Cool se vyplatilo už několikáté nasazení maratónu premiérových dílů seriálu Simpsonovi, který s přehledem ovládl seznam nejsledovanějších pořadů stanice.

Cesty domů Primy téměř vyrovnané s Nemocnicí na ČT 1

Ordinace v růžové zahradě 2 zůstává i s oficiálním startem hlavní televizní sezóny nejsledovanějším úterním a čtvrtečním pořadem. Ani včerejší díl ale co do počtu diváků zatím nenavázal na úspěch předprázdninových dílů. Včerejší část seriálu skončila pod hranicí půl druhého milionu lidí. Poslední díl Ordinace si včera na Nově pustilo 1,277 milionu diváků. Seriál si v obou diváckých skupinách držel podíl přibližně 35 %. Jde o podobný výsledek, jakého dosáhly premiérové díly v minulém týdnu.

PONDĚLNÍ DATA: Nová kriminálka Labyrint na ČT 1 zaujala, i proti Babovřeskám 2 na Nově uhrála milion

stul

Téměř vyrovnanou sledovanost měly po 20. hodině seriály na Jedničce a Primě. Nemocnici na kraji města a premiérové Cesty domů III od sebe dělilo pouhých deset tisíc diváků. Lépe si vedl první zmiňovaný seriál, který zaujal více než Prima i mladší publikum. Cesty domů měly ve skupině 15-54 oproti Nemocnici pouze poloviční share. O deset tisíc diváků více než seriál z nemocničního prostředí měla na ČT 1 premiérová řada Tajemství rodu. Nejsledovanější televizí byla v úterý Nova, pozici trojky však držela Prima. Pořad Josefa Klímy oslovil tentokrát téměř půlmilion diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+