Více

Ordinace s přehledem ovládla úterní večer, i když si mírně pohoršila

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Stěžejním a nejsledovanějším pořadem pro plnoformátovou TV Barrandov zůstává nadále Soudkyně Barbara. Včera překročila hranici tří set tisíc diváků.

Klíma se stejným počtem diváků jako Cesty domů

Úterním nejsledovanějším nezpravodajským pořadem se stala podle očekávání Ordinace v růžové zahradě 2 na Nově. Včerejší díl si nenechalo ujít 1,387 milionu diváků při podílu na publiku (share) 35,17 %. Podobně na tom byl vlajkový seriál Novy i u mladšího publika – share 36,44 %. Konkurenční formáty ostatních televizí víceméně neměly proti komerční jedničce šanci. Rozdíl mezi Nemocnicí na kraji města a Cestami domů III byl šestnáct tisíc diváků. Pořad Očima Josefa Klímy, kde si investigativní publicista zahrál na pražského bezdomovce, vidělo na Primě 375 tisíc diváků, tedy stejný počet jako vztahový seriál.

PONDĚLNÍ DATA: Kameňák 2 na Labyrint nestačil, porazil ho pouze u mladších diváků

Nejsledovanějším pořadem za celé úterý pak byly Televizní noviny s 1,638 milionu diváků (share 44,68 %; 41,24 % v 15-54). Nova kontrolovala s přehledem úterní sledovanost díky celodennímu podílu 25,84 % u dospělého a 28,16 % u mladšího publika. V prime time, tedy hlavním vysílacím čase, na tom byla ještě lépe. V obou diváckých skupinách dosáhla 33% podílu. Pro srovnání, Prima se dostala přes den na hodnotu 13,84 % a večer klesla na 12,34 %. Jednička se pohybovala okolo dvanáctiprocentního podílu po celý den. Nejsledovanějším pořadem Primy bylo „Prostřeno!“, na ČT 1 hlavní zpravodajská relace Události.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+