Více

Ordinace po Velikonocích na víc než čtyřnásobku sledovanosti Svateb v Benátkách

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Proti Ordinaci na Nově bodují spíš menší tematické kanály, ke kterým se uchylují diváci, co nemusí nekonečné vztahové seriály.

Primě se v úterý večer nedaří

Téměř pětinásobný počet diváků oproti seriálu Svatby v Benátkách měla v úterý večer Ordinace v růžové zahradě 2 na televizi Nova. Seriál si nadále drží výsadní postavení v úterním prime time, kdy jako jediný po 20 hodině výrazně překračuje hranici milionu dospělých diváků. Tentokrát jej sledovalo v průměru 1,628 milionu dospělých, což představovalo 38,98 procenta publika (36,36 procenta ve věku 15 až 54 let). Svatby v Benátkách na Primě měly o 1,3 milionu diváků méně, konkrétně 351 tisíc dospělých při podílu osm procent (u mladšího publika od 15 do 54 let zaujaly dokonce jen sedm procent diváků u televizních obrazovek).

PONDĚLNÍ DATA: Jednička si drží v pondělí zájem publika, pohádka byla vyrovnaná s Novou

MIF17

Lépe se dařilo repríze seriálu Vyprávěj na ČT 1, který od osmé večer proti Ordinaci uhrál 613 tisíc dospělých diváků a podíl 14,89 procenta. V mladší divácké kategorii 15 až 54 let mu ale dalo přednost 20,85 procenta publika (podíl mladších diváků na celkovém publiku Vyprávěj byl tedy větší než u Ordinace, které diváci stárnou). Svatbám v Benátkách u mladšího publika od 15 do 54 let zdatně sekundoval film Těžký kalibr na Nově Cinemě, který dosáhl stejného sedmiprocentního podílu na sledovanosti. V širší kategorii všech dospělých diváků nad 15 let oslovil od osmé večer 237 tisíc lidí, což představovalo 6,10 procenta publika.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+