Více

Ordinace nad milionem, Ohnivý kuře se přetahuje s Prásk!, dobře si vede i Týden s prezidentem

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Žebříček nejsledovanějších pořadů ve čtvrtek vyplňuje zejména zpravodajství. V čele jsou obvyklé Televizní noviny.

Čtvrteční jedničkou je tradičně Ordinace v růžové zahradě 2, která se dostala na 1,16 mil. diváků. Druhá Ulice opět končí pod milionovou hranicí, a to na 920 tisících. Ohnivý kuře a Prásk! jsou velmi vyrovnané, takže je to 780 tisíc kontra 779 tisíc diváků. Zbytek TOP 10 za všechny kanály už vyplňuje zpravodajství. Nova má v TOP 10 pět pořadů, Prima čtyři a ČT1 jeden.

DATA ZE STŘEDY: Ulice opět nad milionem, Modrý kód šel nad 800 tisíc a poskočila i Výměna manželek

Celková sledovanost jde za televizí Nova, která končí těsně pod hranicí 30 procent. Druhá Prima je v hlavním vysílacím čase, prime time, na 14,89 % a ČT1 zaujímá třetí pozici se 13,46 %. Nad čtyři procenta se ještě dostává ČT2 a plnoformátová TV Barrandov s průměrným podílem 5,74 %, který přes den vyskočil na 7,16 %. Dařilo se ale i ČT2 a ČT24, které jsou nad čtyřmi procenty, a velice těsně se to podařilo i stanicím sdruženým pod Atmedia. Jinak je v tomto čase jedničkou opět hlavní Nova s 24,82 %, dvojkou Prima s 13,66 % a ČT1 je s podílem 12,06 % na třetím místě.

Filmové kanály ve čtvrtek vykazují lehce nadprůměrnou sledovanost a dva pořady se dostávají nad sto tisíc diváků. Na Primě Max se to týká Kamaráda do deště, který zaujal 102 tisíc lidí, a na Nově Cinema snímku Náhlý úder, který vidělo ještě o dva tisíce diváků více. Dobře se drží i seriál Mrtvý bod a dva díly včera zhlédlo 71 tisíc, resp. 85 tisíc diváků. Kino Barrandov má v prime time tři díly seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti III a sledovalo je od 49 tisíc do 64 tisíc fanoušků.

MINULÝ TÝDEN: Televizní noviny poráží včerejší odpolední hokej, do TOP 10 pronikl i magazín Top Star

V čele TOP 5 za kanál je na TV Barrandov Týden s prezidentem, který vidělo 264 tisíc diváků při podílu na publiku 6,88 %. Na druhé pozici je pak podvečerní Soudkyně Barbara s 241 tisíci, avšak s podílem 13,53 %. Na Primě Cool seriál Teorie velkého třesku vyběhl nad dvě stě tisíc a slušně si vedl i Atentát, který je v čele TOP 5 za ČT2. Sledovalo ho 238 tisíc diváků při podílu 6,27 %. Hned za ním je dokument Klenoty naší krajiny se 191 tisíci a nad 100 tisíc se dostávají i České zázraky.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov. 

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+