Více

Ordinace jasnou jedničkou úterý, Prima se do TOP 10 neprosadila

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Podíl na celkové sledovanosti televize Nova se přes den přiblížil třiceti procentům, v prime time je výrazně překročil.

Prvních pět míst v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejšího dne obsadila Nova, přičemž jedničku, Ordinaci v růžové zahradě 2, sledovalo v 15+ plných 1,625 mil. diváků a podíl na publiku dosáhl 42,29 %. Ordinace tak předstihla Televizní noviny o více než 200 tisíc a stala se tak absolutní jedničkou žebříčku. Šesté místo obsadila ČT 1 se seriálem Nejlepší Bakaláři (567 tisíc, 15,27 %) a do TOP 10 se prosadilo i utkání Portugalsko-Island na ČT Sport (v 15–54 podíl 21,49 %). Naopak Prima se žádným nezpravodajským pořadem do TOP 10 nedostala.

ÚTERNÍ DATA: Ulice, fotbal a „Ohnivák“. Vše nad milionem diváků

Jak je zřejmé, celková sledovanost jde plně za televizí Nova a v hlavním vysílacím čase (prime time) překročila třetinový podíl, a to u obou sledovaných diváckých skupin. TV Barrandov klesla pod tři procenta a stanice Prima pod deset. Naopak se vyšvihla ČT Sport, jejíž podíl na celkové sledovanosti sice přes den deseti procent nedosáhl, ale v prime time hranici překročil a u mladších diváků (15–54) skončil na 12,47 %. ČT 1 se v rámci daných podmínek dařilo solidně. V prime time byla vždy nad deseti procenty, byť v 15–54 jen těsně.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+