Více

Ordinace i Ulice opět vykazují velmi vysoká čísla

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Televize Nova je pak v celkové sledovanosti v prime time prakticky na třetině publika.

Ordinaci v růžové zahradě II včera opět vidělo skoro 1,5 mil. diváků (1,45 mil.) a vyšší počet, a podíl na publiku, mají pouze Televizní noviny. Dvojkou je podvečerní Ulice, která je také „na svých“ a sledovalo ji 1,231 mil. diváků. Z dalších pořadů se do TOP 10 za všechny kanály dostávají už pouze jeden díl Dobrodružství kriminalistiky (629 tisíc), publicistický Víkend (666 tisíc) a Prostřeno! s 623 tisíci diváky. Ani včera se to nepovedlo opakování seriálu V.I.P. vraždy. Nova má v TOP 10 pět pořadů, ČT1 tři a Prima dva.

PONDĚLNÍ DATA: Druhá řada Labyrintu pokračuje s milionem a stala se nejsledovanějším nezpravodajským pořadem

Celková sledovanost jde v úterý pravidelně za televizí Nova a včera tomu nebylo jinak. Náskok je více než značný a Nova v hlavním vysílacím čase, prime time, vykazuje 33,02 %, zatímco ČT1 14,97 %, Prima 12,92 % a TV Barrandov 5,51 %. Ta přes den navyšuje svůj podíl na průměrných 6,7 %, přičemž nad čtyři se nedostává žádný další kanál s výjimkou hlavních. Těsně to však uteklo zpravodajské ČT24 a také stanicím sdruženým pod Atmedia. Nova přes den uzavírá na průměrných 26,24 %, Prima na 14,01 % a ČT1 na 13,08 %.

Na Nově Cinema představuje jedničku v TOP 5 za kanál boj o kapitánský můstek útočné nukleární ponorky ve snímku Krvavý příliv. Sledovalo ho 142 tisíc diváků a byl to také jediný pořad, který se dostal nad hranici sta tisíc. Na Primě Max se 75 tisíci vládne thriller Řetězová reakce, další snímek je už o dost níže. Nejlépe na tom v úterý není ani Kino Barrandov, kde seriálu Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XI stačilo na první místo v žebříčku 48 tisíc diváků.

MINULÝ TÝDEN: Úterý stále vládne Ordinace. A spolu s TN opět vytahuje Novu na třetinu publika

Nejlepší čísla opět vykazuje kanál ČT2 s dokumenty Velká vlastenecká válka (240 tisíc a 5,79 %) a Miluj mě, jestli to dokážeš. Snímek o intimním životě lidí s handicapem sledovalo 164 tisíc lidí a podíl na publiku dosáhl solidních 4,37 %. Na Primě Cool jsou nad sto tisíci čtyři pořady a například Top Gear speciál: Když se nedaří zhlédlo 124 tisíc diváků. Na Primě love se nad „stovku“ dostává jak Castle, tak Sběratelé kostí, jedničkou na TV Barrandov je tentokráte Soudkyně Barbara s 267 tisíci diváky.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+