Více

Olympijský hokej v Soči bude na Slovensku vysílat Markíza

Slováci už olympijský hokej ze Soči na veřejnoprávní televizi neuvidí. Vysílací práva získala společnost Central European Media Enterprises, vlastník kanálů Markíza a Doma.

Mediální skupině Central European Media Enterprises (CME), která u nás vlastní kanály pod hlavičkou televize Nova a u našich východních sousedů stanice Markíza a Doma, se podařilo získat vysílací práva pro olympijský hokej ze Soči. Odborný magazín Stratégie, který zprávu přinesl, se však nezmiňuje o tom, zdali se tato skutečnost týká pouze Slovenska nebo také České republiky. Česká televize ani Nova zatím serveru DigiZone.cz své stanovisko neposlaly.

stul

K TÉMATU: Olympijský hokej ze Soči 2014 chce vysílat televize Nova. Usiluje o práva

Už nyní mohu potvrdit, že diváci se mohou těšit i na olympijský hokejový turnaj v Soči, uvedla v rozhovoru pro měsíčník Stratégie generální ředitelka Markízy Zuzana Ťapáková. Vysílací práva na olympijské hry začala prodávat společnost Sportfive, která je rozdělila do balíků a právě hokej se tak může dostat k jinému subjektu, než ostatní sporty OH v Soči, jež se budou konat v roce 2014. Jakmile server DigiZone.cz stanovisko ČT nebo Novy obdrží, neprodleně ho zveřejní.

29 názorů Vstoupit do diskuse
poslední názor přidán 5. 7. 2012 14:22

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+