Více

Okresní přebor těsně nad exorcistou, Koncert pro Manchester na ČT art na 118 tisících

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Na ČT art mimořádně zařazený koncert One Love Manchester si včera vedl více než slušně.

Po skončení Mordparty II se nejúspěšnějším nedělním pořadem stal Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka, který na Nově sledovalo 701 tisíc diváků při výtečném podílu na mladším publiku 27,6 %. Těsně za ním skončilo opakování minisérie Případ pro exorcistu, které zhlédlo 696 tisíc při podílu na publiku 17,16 % (15+). Posledním nezpravodajským pořadem, který se dostal do TOP 10 za všechny kanály, je GEN – Galerie elity národa a stačilo mu k tomu 595 tisíc diváků. Zbytek žebříčku vyplňuje zpravodajství. ČT1 má v TOP 10 pět pořadů, Nova tři a Prima dva.

SOBOTNÍ DATA: Televizní noviny hluboko pod milionem, do TOP 10 se probojovaly i Divácké zprávy

Na počasí příjemná neděle ovlivnila nejen sledovanost jednotlivých pořadů, ale také sledovanost celkovou. V hlavním vysílacím čase, prime time, je jedničkou Nova s průměrným podílem 22,27 %, přes den ale stanice klesla na 16,26 % a v tomto čase ji o chlup předběhla ČT1, která vykázala 16,85 %. Ta v prime time skončila s 16,74 % druhá, zatímco třetí Prima je na podílu 12,37 %. Ten jí přes den poklesl na 10,95 %, třetí místo však udržela. Čtvrtá je z plnoformátových televizí v obou časech TV Barrandov s denním podílem 6,65 %, který v prime time klesl jen nepatrně – 6,48 %. Výborně si v obou časech vedla Nova Cinema, v prime time pak ještě ČT2, ke které se přes den připojila i zpravodajská ČT24. Dařilo se i kanálům sdruženým pod Atmedia, které se v obou časech dostávají těsně nad hranici čtyř procent.

I přes výborné počasí se filmovým kanálům nevedlo špatně. Mimořádně výtečně je pak na tom Nova Cinema, kde první díl výpravné fantasy Pán prstenů nalákal v prime time 236 tisíc diváků a podíl na mladším publiku, 15–54, šel na 12,5 %. Ještě nepatrně výše se dostalo opakování Jurského parku, které vidělo 228 tisíc diváků. Nad hranicí sto tisíc jsou navíc všechny pořady v TOP 5 za kanál. Výrazně hůře je na tom Prima Max, kde jednička v lokálním žebříčku, Doktor z hor: Nové příběhy, přilákala více diváků než primetimová Annie a nad 100 tisíc se nedostal žádný z pořadů. Podobně na tom je i Kino Barrandov, na němž je jedničkou romantika v podobě Inga Lindström: Svatba mé lásky. Vidělo ji 74 tisíc fanoušků a fanynek.

MINULÝ TÝDEN: Mordparta II klesla o 105 tisíc, ztrácejí ale například i Televizní noviny

MIF17

Na Primě Cool je v čele místního žebříčku snímek Kovbojové a vetřelci a vidělo ho 154 tisíc diváků. Jedničkou na plnoformátové TV Barrandov je Katie Fforde: Ztracená v lásce, nenechalo si ji ujít 327 tisíc příznivců. Výborně si vedl i Koncert pro Manchester (více naše samostatná zpráva), který na ČT art vidělo 118 tisíc diváků a podíl na publiku se v obou sledovaných skupinách blížil čtyřem procentům. Na ČT24 jsou v neděli tradičně nejsledovanější Otázky Václava Moravce a včera je zhlédlo až 285 tisíc lidí. Spokojen může být i kanál ČT2, na něm se všechny pořady v TOP 5 dostávají na minimálně sto tisíc a nejsledovanější pořad, Muž proti muži, vidělo 398 tisíc a podíl na publiku dostoupil na 10,03 %.

V placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+