Více

Ohnivý kuře stále nad milionem, Milionář si polepšil o více než sedmdesát tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima se v TOP 10 umístila s pěti pořady, Nova se čtyřmi, Česká televize bodovala jen s Událostmi.

První tři místa v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška obsadila Nova se svými klasickými evergreeny Televizními a Sportovními novinami a nekonečným seriálem Ulice. Přes jeden milion diváků se přehouplo ještě Ohnivý kuře v prime time na Primě, které vidělo 1,117 milionu diváků starších patnácti let. Následující soutěž Chcete být milionářem si na Nově naladilo 956 tisíc diváků, což je o 73 tisíc diváků více než minulý týden.

ÚTERNÍ DATA: V úterý vládne Nova pomocí Ordinace, Ulice a Víkendu

S jistým odstupem následují Zprávy FTV Prima, které sledovalo necelých sedm set tisíc diváků, Události na ČT 1 si nenechalo ujít 678 tisíc diváků starších patnácti let. Krimi zprávy na Primě pak vidělo 669 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Podvečerní soutěž amatérských kuchařů si k večeři pustilo 658 tisíc diváků a večerní Show Jana Krause sledovalo 594 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+