Více

Ohnivý kuře stále nad milionem diváků, ČT 1 vychází sázka na Případy 1. oddělení

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Reprízované Případy 1. oddělení ztratily téměř sto tisíc diváků, přesto jsou suverénně nejsledovanějším nezpravodajským pořadem včerejška.

Z pohledu rozložení televizních stanic v TOP 10 nejsledovanějších pořadů včerejška se absolutním vítězem stala Prima, která vybojovala pět zářezů. Kromě Ohnivýho kuřete, které sledovalo 1,029 milionu diváků starších patnácti let a stalo se tak čtvrtým nejsledovanějším pořadem včerejška, uzavírají pořady Primy peloton na posledních čtyřech příčkách s Krimi zprávami, Diváckými zprávami, bulvárním Top Starem a úplně na konec i klasickými večerními Zprávami FTV Prima.

NEDĚLNÍ DATA: Díra u Hanušovic zabrala, V.I.P. vraždy posílily o sto tisíc diváků

ČT 1 se kromě úspěšné reprízy Případů 1. oddělení v TOP 10 umístila už jen s večerními Událostmi, které byly šestým nejsledovanějším pořadem včerejška s podílem necelých dvaceti procent u diváků starších patnácti let. Patnáctiprocentního podílu u obecné cílové skupiny dosáhl i večerní Rozsudek, který sledovalo 591 tisíc diváků starších patnácti let. Diváky zaujali i následující Reportéři ČT, které si nenechalo ujít 519 tisíc diváků obecné věkové skupiny. Úspěch slavil i oscarový Předčítač na ČT 2, který oslovil téměř devět procent diváků ve věku od 15 do 54 let. Nad svůj obvyklý podíl se dostala i ČT art se záznamem divadelní hry Hrdý Budžes, která sledovalo 3,36 procenta mladší cílové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+