Více

Ohnivý kuře spadlo pod milion, ubylo mu necelých čtyřicet tisíc diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Oslabila i podvečerní Ulice, které oproti minulému týdnu ubylo necelých šedesát tisíc diváků.

První tři místa včerejšího TOP 10 nejsledovanějších pořadů patří TV Nova, klasicky nejsledovanější Televizní noviny oslovily 1,521 milionu diváků a druhé Sportovní noviny vidělo 1,126 milionu diváků. Přes milion diváků se včera dostal ještě nekonečný podvečerní seriál Ulice, který sice ve srovnání s minulým týdnem oslabil o 57 tisíc diváků, i tak ho ale sledovalo 1,029 milionu diváků starších patnácti let.

NEDĚLNÍ DATA: Tatínek v polepšovně porazil Kriminálku Anděl, zbytek žebříčku tvoří zpravodajství

Čtvrtou příčku obsadil prime time na Primě, kde Ohnivý kuře jen o pouhé tři tisíce zástupců obecné divácké skupiny nedosáhlo na celý milion – vidělo je 997 tisíc diváků starších patnácti let a z toho 476 tisíc ve věku od 15 do 54 let. Nova se inspirovala nedělními úspěchy filmů Marie Poledňákové na ČT 1 a včera do prime time nasadila komedii Jak se krotí krokodýli. U té se bavilo 736 tisíc diváků z obecné cílové skupiny.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15-54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+