Více

Ohnivý kuře skončilo druhé, milion diváků pokořily jen první Televizní noviny

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Znovu uvedené Vyprávěj přilákalo k obrazovkám ČT1 půl milionu diváků.

Obvyklým hegemonem všedních dní zůstávají Televizní noviny na Nově, které se ale včera přes hranici jednoho milionu diváků přehouply o pouhých 31 tisíc diváků starších patnácti let. Druhé skončilo Ohnivý kuře, když u všeobecné cílové skupiny oslovilo 814 tisíc diváků. Z nich pak 371 tisíc bylo zároveň mladších 54 let.

PONDĚLNÍ DATA: Pondělí patří Nově. Policie Modrava předstihla i Televizní noviny

Až s třetí příčkou se tak pro včerejšek musely spokojit Sportovní noviny, které si pustilo 747 tisíc zástupců obecné divácké skupiny. Se svým zpravodajstvím zabodovala i Česká televize, když její Události za okamžik a počasí dokonce vidělo o sedmnáct tisíc diváků více než navazující klasické Události. Ty včera oslovily 584 tisíc diváků.

Šesté místo patří znovu uvedenému cyklu Vyprávěj, ke kterému včera zasedlo 515 tisíc diváků. O devět tisíc diváků méně si pak k informační hostině vybralo Zprávy FTV Prima. Podvečerní „sitcom“ Hospoda včera na Nově zaujal 480 tisíc diváků. O čtyři tisíc diváků méně si počkalo na Branky, body, vteřiny na ČT1 a poslední desáté místo vybojovaly se 465 tisíci diváky Krimi zprávy na Primě.

MINULÝ TÝDEN: Událostem do žebříčku stačilo 415 tisíc, Modrava opět nad milionem

ČT2 si pro včerejší prime time vybrala dokument Zkáza bitevní lodi Roma, který zaujal 158 tisíc diváků. Prima Max nasadila legendární A-Team, který na jeho poslední misi doprovodilo 153 tisíc diváků. Na Nově Cinema proběhla Bitva v Ardenách, které se zúčastnilo 278 tisíc diváků. Nejúspěšnějším pořadem včerejšího dne na TV Barrandov byla Soudkyně Barbara, jejíž verdikt sledovalo 276 tisíc diváků.

placené sekci DigiZone.cz najdete tabulky celodenních a večerních podílů v cílových skupinách D15+ a D15–54 a přehledy TOP 5 pořadů za jednotlivé programy České televize, Novy, Primy a TV Barrandov.

Tento článek patří do prémiového obsahu

Chcete-li mít přístup k exkluzivním informacím, zvolte prosím jednu z níže uvedených možností.

Jednorázová platba

50 Kč s DPH

Ztratili jste přístupový kód? Vyplňte stejnou emailovou adresu jako při původní objednávce a my vám kód znovu zašleme.

Předplatné

Předplatné pro soukromé osoby
785 Kč bez DPH za rok

Firemní předplatné
od 3 900 Kč bez DPH za rok

Proč číst premiový obsah?

Objednávka předplatného

Již máte předplatné?

Přihlaste se

Zaplatit můžete online pomocí některého z bohaté nabídky platebních kanálů od mobilních plateb až po platební karty. GoPay

Sledujte DigiZone.cz

Facebook Google+